منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 15 قالب عالی برای پیام ها، تبریک ها و ایمیل ها برای 4 جولای

15 قالب عالی برای پیام ها، تبریک ها و ایمیل ها برای 4 جولای

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
15 قالب عالی برای پیام ها، تبریک ها و ایمیل ها برای 4 جولای

4 جولای زمان با هم بودن و جشن است. خوب، شاید برای همه نباشد.

میم آتش بازی سگ

برای افرادی که در بین مخاطبان شما هستند، این زمان خوبی است تا پیامی کوچک به آنها بفرستید تا بدانند که به آنها فکر می کنید. بنابراین در این پست، 15 پیام کپی و جایگذاری (یا سفارشی!) چهارم ژوئیه را برای ارسال به مشتریان در ایمیل ها، پیامک ها، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر خواهید دید.

و قالب های هدر ایمیل رایگان شما می توانید بلافاصله از این پست صرفه جویی کنید.

محتوا

نکات سریع برای پیام های 4 جولای شما به مشتریان

هنگام نوشتن تبریک 4 جولای، قوانین زیر را در نظر داشته باشید:

 • مختصر باشید: طول توییتر را در نظر بگیرید. یعنی 360 کاراکتر یا کمتر.
 • حساس باشید: خود را به جای هر کهنه سرباز، نظامی یا خانواده سربازان کشته شده در مخاطبان خود قرار دهید. مطمئن شوید که پیام شما را دوست دارند.
 • شامل یک تصویر یا گرافیک: این همه تفاوت را ایجاد می کند! از تصاویر موجود در این پست یا از تصاویر اینستاگرام چهارم جولای من یا تصاویر اینستاگرام روز یادبود استفاده کنید.
 • آن را محاوره ای کنید. لطفا، لطفا، از “مشتریان ارزشمند” استفاده نکنید یا مانند یک ربات شرکتی بنویسید. از این مثال های لحن مکالمه برای کمک استفاده کنید.

قالب هدر ایمیل چهارم ژوئیه - America the Beautiful

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

پیام های عمومی و تبریک روز چهارم تیرماه

این تبریک های همه کاره برای سناریوهای مختلف کار می کند و همچنین می تواند به عنوان کپشن 4 جولای برای اینستاگرام استفاده شود.

آرزوهای دلگرم کننده

4 جولای مبارک [Name]!

ما از شما که بخشی از تجارت ما هستید قدردانی می کنیم و خوشحالیم که این فرصت را داریم که در این روز میهن پرستانه برای شما آرزوهای گرم بفرستیم!

الهام بخش

چهارم ژوئیه مبارک! در این روز که سربازان و مبارزان آزادی خود را گرامی می داریم، از آن به عنوان یادآوری استفاده کنیم تا با وفاداری و احترام با یکدیگر رفتار کنیم و هر روز تلاش کنیم تا بهترین شهروندانی باشیم که می توانیم برای کشور خود باشیم.

الگوی سرصفحه ایمیل 4 جولای - 4th مبارک

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

صلح

روز استقلال بر شما و خانواده تان مبارک باد! بیایید امروز روح واقعی آمریکا را حفظ کنیم و مهربانی، وفاداری، رفاقت را پیشه کنیم و تا آخر به ملت خود خدمت کنیم!

برحذر بودن

هی نام،

در روحیه با هم بودن و جشن، تصمیم گرفتیم امروز با شما تماس بگیریم تا روز استقلال را به شما تبریک بگوییم. ایمن باشید، از وقت خود با دوستان و عزیزانتان لذت ببرید و کسانی که این روز را ممکن کردند را فراموش نکنید!

بگذار آزادی زنگ بزند

را [Company] یک تیم

یادبود

4 جولای بر شما و شما مبارک باد! در این روز جشن، آزادیخواهان ایستاده و افتاده خود را در خط مقدم ذهن خود نگه داریم. آخر هفته خوبی داشته باشید و ایمن باشید!

قالب هدر ایمیل چهارم ژوئیه - اجازه دهید زنگ آزادی را به صدا درآورد

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

یک روز سخت برای برخی

فقط یک یادداشت برای تبریک یک روز عالی برای همه شما. اما هی – این روز برای همه آسان نیست. خطاب به دوستان و خانواده سربازان کشته شده: شما را می بینیم. ما از شما حمایت می کنیم. به خاطر قوی و سربلند ماندن شما تبریک می گویم – درست همانطور که عزیز شما می خواست.

با هم می آیند

اگرچه این زمان تفرقه‌انگیزی برای ملت ما است، اما یک چیز مشترک ما همیشه قدردانی از مردان و زنانی است که برای کشور ما خدمت کرده‌اند، یا جان خود را فدا کرده‌اند. پس بیایید امروز در احترام خود به این مردم احساس متحد کنیم.

پیام های تبریک تجاری برای 4 جولای

این پیام های تبریک 4 جولای بیشتر مختص تجارت است. از آنها در پست‌های رسانه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها، پیام‌های متنی و موارد دیگر در چهارم ژوئیه استفاده کنید.

افتخار کسب و کار کوچک

به همه مشتریانمان،

روز استقلال است! در میان همه کباب‌ها، آتش‌بازی‌ها و کنسرت‌ها، لحظه‌ای به احترام مردان و زنانی که برای آزادی که ما جشن می‌گیریم جنگیدند و می‌جنگند، وقت بگذارید. و با روحیه غرور و اتحاد، ما همچنین می‌خواهیم از شما تشکر کنیم – برای حمایت از مشاغل کوچک مانند ما و قوی نگه داشتن ستون فقرات کشورمان. روز خوبی داشته باشید!

دوستان شما در [Business]

قدردانی ساده از مشتری

هی تو [Name]،

اینجا هیچ فروش یا تبلیغاتی وجود ندارد. فقط یک یادداشت به برخی از هموطنان آمریکایی مورد علاقه ما برای گفتن 4th مبارک! مراقب باشید، به سربازان ما (و خانواده‌های آنها) سلام کنید و از آزادی خود لذت ببرید – رایگان نبود! از اینکه بخشی از خانواده ما هستید متشکرم. خداوند آمریکا را در پناه خود نگه دارد

الگوی سرصفحه ایمیل 4 جولای - 4th مبارک

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

بسته شدن دفتر

فقط یک سری به بالا – از آنجایی که ما هم مثل شما در این 4 ژوئیه از ملت جشن خواهیم گرفت، دفتر ما از تاریخ بسته خواهد شد. [date] به [date]. اما نترسید – ما دوباره باز می کنیم و به راه خود ادامه می دهیم [date]. به هر حال شما جشن می گیرید، مراقب باشید و دلیل فصل را به خاطر بسپارید!

ترویج

4 جولای است! زمان پس انداز قرمز، سفید و آبی واقعی است. از جشن کمی بیشتر در این روز استقلال با 40 درصد تخفیف در سراسر فروشگاه لذت ببرید. رونق!

اگر در روز تولد شما کوپن ارسال کنیم، این کار را انجام داده ایم وجود دارد بیایید یکی را در روز تولد آمریکا بفرستیم! از کد تبلیغاتی HBDUSA استفاده کنید و از 40٪ تخفیف فوق العاده برای همه محصولات لذت ببرید!

جذب سرمایه

روز استقلال نه تنها روزی است برای جشن گرفتن آزادی، بلکه برای یادآوری فداکاری هایی که برای آن انجام شده است. به همین دلیل است که ما در طول هفته 10 درصد از درآمد خود را به آن اهدا می کنیم [charity of your choice]. پس بگیر [product genre] نیازها با ما برآورده شد و پشتیبانی پشتیبانی [recipients of charity] در این فرآیند همین امروز توقف کنید یا آنلاین خرید کنید!

4 ژوئیه - الگوی سرصفحه ایمیل روز استقلال

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

رقابت

چهارم جولای است و می دانید یعنی چه – آشپزی، رفاقت و… رقابت! ما شما را به خاطر انصراف از مسابقه سه پا آشپزی خانوادگی سرزنش نمی کنیم، اما نمی خواهید این یکی را از دست بدهید. از جانب [date] تا به امروز]ما در حال اجرای یک جایزه برای یک [prize].

بدون دویدن فقط [instructions] و سپس بنشینید و منتظر بمانید. بر [date] برندگان را اعلام خواهیم کرد

[Prize] مقدار x $ است. سر به [link/insta] و اکنون وارد شوید

از خدمات شما متشکرم

در این تعطیلات، ما می خواهیم از شما برای وفاداری و حمایت شما در طول سال ها تشکر کنیم. و از شما که برای کشور ما جنگیده اید، از شما تشکر می کنیم و به شما افتخار می کنیم. باشد که ستاره ها و راه راه ها همچنان به پرواز خود ادامه دهند، همانطور که ما در خدمت شما هستیم. روز استقلال مبارک.

چک لیست ایمنی

اینجا در [company name]، ایمنی، بالاترین اولویت ما است. بنابراین، در حالی که می‌خواهیم چهارم ژوئیه شگفت‌انگیزی داشته باشید، والدین بیش از حد محافظ درونی ما چند نکته دارند:

 • همسایه خوبی باشید
 • ایمنی آتش بازی را رعایت کنید
 • گریل ها را بدون مراقبت رها نکنید
 • مشروب نخورید و رانندگی نکنید
 • به سربازانمان احترام بگذاریم
 • خوش بگذره!

4 ژوئیه - الگوی هدر ایمیل روز استقلال مبارک

از این قالب هدر ایمیل استفاده کنید

پیام‌های ایمیل تبریک و تبریک 4 جولای آسان شد

بیایید امسال با این تبریک ها و پیام های چهارم ژوئیه آزادی از بلاک نویسنده را جشن بگیریم. آنها یک برگه تقلب کوچک عالی برای بازاریابی 4 جولای شما هستند. امیدواریم چیزی در اینجا پیدا کرده باشید که برای کسب و کار و مخاطبان شما مفید باشد!

الگوهای ایمیل تعطیلات بیشتری می خواهید؟