منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 24 پیام روز یادبود برای مشتریان، همکاران و جامعه شما

24 پیام روز یادبود برای مشتریان، همکاران و جامعه شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
24 پیام روز یادبود برای مشتریان، همکاران و جامعه شما

روز یادبود فقط شروع غیر رسمی تابستان نیست، روزی که بسیاری از استخرهای عمومی باز می شوند و زمانی برای جمع شدن در اطراف کباب با عزیزانتان است. این مهم ترین زمان برای یادآوری کسانی است که در حین خدمت در ارتش آمریکا جان خود را از دست داده اند.

پرسنل نظامی پرچمی را در مقابل سنگ قبر در یک گورستان روز یادبود قرار دادند

منبع

اگر به دنبال راهی برای ارج نهادن به این روز در حین برقراری ارتباط با مخاطبان خود هستید، به دنبال آن نباشید. من پیام‌ها و تبریک‌های روز یادبود را که می‌توانید در رسانه‌های اجتماعی، ایمیل‌هایتان و موارد دیگر با مشتریان، کارمندان و هرکسی که به صورت آنلاین با کسب و کار شما درگیر است به اشتراک بگذارید.

نکات سریع برای پیام های روز یادبود شما

قبل از اینکه به آن بپردازیم، در اینجا نکاتی وجود دارد که باید هنگام انتخاب یا سفارشی کردن تبریک روز یادبود به خاطر داشته باشید.

  • آن را پیچیده نکنید. شما مجبور نیستید با پیام های روز یادبود خود واقعاً هیجان زده شوید. یک احوالپرسی ساده که به مخاطبان شما اجازه می‌دهد بدانند که شما به آنها فکر می‌کنید، به دلیل برگزاری جشن ادای احترام می‌کند، یا آنچه را که برای برقراری ارتباط نیاز دارید، در میان می‌گذارد، عالی کار خواهد کرد.
  • حساس باش روز یادبود برای برخی می تواند روز حساسی باشد، زیرا به کسانی که در حین خدمت در ارتش ایالات متحده جان خود را از دست داده اند، احترام می گذارد، بنابراین هنگام آماده کردن پیام خود این را در نظر داشته باشید.
  • آن را برای نیازهای خود سفارشی کنید. پیام روز یادبود شما بسته به جایی که آن را به اشتراک می گذارید می تواند متفاوت باشد. یک ایمیل ممکن است به کمی محتوای اضافی نیاز داشته باشد، در حالی که یک پست رسانه اجتماعی یا پیام کوتاه مختصرتر خواهد بود.
  • آن را روی برند نگه دارید. با ارسال پیام روز یادبود خود با صدای برند خود و استفاده از دارایی هایی که با رنگ های برند شما همسو هستند، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. این به شما کمک می‌کند تا از سایر پیام‌ها و پست‌های روز یادبودی که مردم خواهند دید متمایز شوید.

24 پیام روز یادبود برای مشتریان، همکاران و جامعه شما

این الگوها را برای کسب و کار خود سفارشی کنید: [Instagram] [Facebook] [Twitter]

اکنون که چند نکته و دستورالعمل اساسی دارید، اجازه دهید به برخی از پیام‌هایی که می‌توانید برای روز یادبود کپی، جای‌گذاری یا سفارشی‌سازی کنید، نگاهی بیاندازیم.

پیام های روز یادبود جمعی و تبریک

در اینجا چند پیام وجود دارد که هر کسی می تواند برای بزرگداشت روز یادبود از آنها استفاده کند.

روز یادبود مبارک

روز یادبود مبارک! باشد که هرگز کسانی را که برای آزادی ما فداکاری کردند فراموش نکنیم.

از آن روز در کنار عزیزانتان لذت ببرید و به یاد داشته باشید که به فکر کسانی باشید که خدمت کرده اند و فداکاری کرده اند. روز یادبود مبارک!

سنت مورد علاقه شما در روز یادبود چیست؟ ما باربیکیو را روشن می کنیم و یک لحظه سکوت به احترام کسانی که در ساعت 15:00 خدمت کرده اند، روز یادبود مبارک 🇺🇸

تصویر اینستاگرام روز یادبود برای یک لحظه خاطره ملی

این را در Canva سفارشی کنید

پیام های یادآوری

امروز به یاد کسانی هستیم که خود را فدا کردند تا در آزادی زندگی کنیم.

در این روز یادبود از کسانی که در حین خدمت جان خود را فدا کردند سپاسگزاریم. و ما به کسانی فکر می کنیم که کسی را که دوستش دارند از دست داده اند. از فداکاری شما سپاسگزاریم.

آیا می دانستید که روز یادبود از سال 1868 جشن گرفته می شود؟ ما مفتخریم که همچنان از کسانی که در راه آزادی ما خدمت کرده و فداکاری کرده اند، احترام می گذاریم و یاد می کنیم.

نقل قول ها

“این ملت تنها تا زمانی سرزمین آزادگان خواهد ماند که خانه شجاعان باشد.” – المر دیویس

«قهرمانی همیشه در شکوه و شکوه اتفاق نمی افتد. گاهی اوقات پیروزی های کوچک و قلب های بزرگ مسیر تاریخ را تغییر می دهد. – مری روچ

«پرچم ما به اهتزاز در نمی آید زیرا باد آن را حرکت می دهد. او با آخرین نفس هر سربازی که برای محافظت از او مرده پرواز می کند. – ناشناس

“قهرمان کسی است که جان خود را به چیزی بزرگتر از خودش داده است.” – جوزف کمبل

“شما هرگز هیچ کاری در این دنیا بدون شجاعت انجام نخواهید داد.” – ارسطو

نقل قول های روز یادبود بیشتری را برای استفاده در پیام های خود در اینجا دریافت کنید.

تصویر نقل قول روز یادبود در بوم

سفارشی کردن این تصویر: [Instagram] [Facebook] [Twitter]

پیام های روز یادبود از مشاغل

در اینجا برخی از پیام‌های روز یادبود آمده است که کسب‌وکارها می‌توانند از آنها برای بحث در مورد تغییر ساعات کاری فروشگاه، تعطیلی، پیشنهادهای ویژه یا آرزوهای خوب استفاده کنند.

در روز یادبود بسته است

به مناسبت روز یادبود [Business Name] دوشنبه 29 اردیبهشت تعطیل خواهد بود. شما همیشه می توانید ما را در [website URL]. ما ساعات کاری عادی را از روز سه شنبه 30 اردیبهشت بازگشایی خواهیم کرد. روز یادبود امن و شادی داشته باشید!

از همه ما در [Business Name]، می خواهیم روز یادبود را برای شما تبریک بگوییم! ما این روز را با دوستان و خانواده هایمان جشن خواهیم گرفت، بنابراین دوشنبه 29 اردیبهشت تعطیل خواهیم بود. از روز سه شنبه 30 اردیبهشت ساعات کاری عادی را از سر خواهیم گرفت.

بسته شدن زودهنگام

[Business Name] اوایل دوشنبه، 29 مه، به افتخار روز یادبود بسته خواهد شد. بیا از ما دیدن کن [business hours on Memorial Day] یا در ساعات کاری عادی ما [normal business hours] در سه شنبه

روز یادبود پست فیس بوک نمونه ای از بسته شدن زودهنگام

بهترین آرزوها

از همه ما در [Business Name]ما برای شما یک روز یادبود مبارک آرزو می کنیم!

با آرزوی روز یادبود شاد و ایمن از طرف دوستانتان در [Business Name]!

در این روز یادبود ایمن باشید و از اوقات فراغت در کنار عزیزانتان لذت ببرید 🇺🇸

رقابت

ما این روز یادبود را با یک مسابقه رسانه های اجتماعی جشن می گیریم! آخرین پست اینستاگرام ما را لایک کنید که در آن تخفیف های ویژه روز یادبود ما را برجسته کرده و یکی از دوستان خود را در نظرات تگ کنید. هر تگ یک رکورد جداگانه است. برنده دریافت خواهد کرد [insert prize here]و ما برنده را در 1 ژوئن 2023 در اینستاگرام اعلام خواهیم کرد. همچنین از طریق پیام مستقیم به برنده اطلاع داده خواهد شد، بنابراین مطمئن شوید که DM شما باز است.

پست مسابقه روز یادبود در اینستاگرام

پیشنهاد ویژه

ویژه روز یادبود ما را از دست ندهید! برای دریافت 35 درصد تخفیف برای خرید خود، آخر هفته روز یادبود ما را ببینید [or other promotion]. کهنه‌کاران و نظامیان فعال از 10٪ تخفیف اضافی در کنار آن برخوردار می‌شوند!

محصول یا خدمات فصلی

ما یک روز یادبود ویژه ایجاد کرده ایم [product or service] به افتخار این تعطیلات خاص این [product or service] فقط توسط ارائه خواهد شد [dates of active product or service]پس فرصت امتحانش را از دست ندهید!

اعلان آیتم روز یادبود نسخه محدود

پیام های روز یادبود برای رسانه های اجتماعی

ما منابع متعددی از پست های رسانه های اجتماعی و کپشن های اینستاگرام داریم که می توانید از این روز یادبود استفاده کنید.

آخرین منبع شامل ایده هایی برای روز یادبود و همچنین دیگر تعطیلات ماه مه است که ممکن است بخواهید در سایت های اجتماعی خود قرار دهید.

پیام روز یادبود به کارکنان

بسیاری از مشاغل در روز یادبود تعطیل هستند. اگر در مورد کسب و کار شما اینطور است و به دنبال پیام هایی برای ارسال به کارمندان خود هستید، دیگر به دنبال آن نباشید.

دوشنبه، 29 مه، به افتخار روز یادبود، تعطیلات شرکتی با حقوق است. امیدواریم از این زمان در کنار عزیزانتان لذت ببرید و لحظاتی را به استراحت و شارژ اختصاص دهید. سه شنبه 30 اردیبهشت می بینمت. روز یادبود مبارک!

به مناسبت روز یادبود [Business Name] دوشنبه 29 اردیبهشت تعطیل خواهد بود. از این زمان در کنار عزیزانتان لذت ببرید و ما شما را آرام و آماده برای رفتن در روز سه شنبه 30 می خواهیم دید!

با تشکر از همه کارکنان ما برای ایجاد [Business Name] بسیار عالی و برای باز نگه داشتن ما در این تعطیلات. ما امروز و هر روز از شما قدردانی می کنیم و امیدواریم که روز یادبود خوبی داشته باشید.

هدر ایمیل روز یادبود

این هدرهای ایمیل روز یادبود را در Canva سفارشی کنید

پیام های روز یادبود خود را به یاد ماندنی کنید

این پیام‌ها و تبریک‌های روز یادبود به شما کمک می‌کند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید، به‌روزرسانی‌های مهم کسب‌وکارتان را در میان بگذارید، یا به سادگی به شما یادآوری می‌کنیم که چرا ما در وهله اول جشن می‌گیریم.

حتماً یک تصویر جذاب همراه پیام خود قرار دهید (در صورت وجود). ما برخی را انتخاب کرده‌ایم که می‌توانید آن‌ها را در Canva سفارشی کنید.

پیام‌ها و تبریک‌های تعطیلات بیشتری می‌خواهید؟