منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 استراتژی برای رشد آژانس بازاریابی دیجیتال شما در سال 2020

5 استراتژی برای رشد آژانس بازاریابی دیجیتال شما در سال 2020

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 استراتژی برای رشد آژانس بازاریابی دیجیتال شما در سال 2020

چه یک آژانس تاسیس شده باشید و چه به تازگی شروع به کار کرده اید، همیشه جا برای امتحان استراتژی های جدید در تلاش برای رشد کسب و کار، تیم و لیست مشتریانتان وجود دارد.

شخصی که فهرستی از کارها را می نویسد

برای یادگیری نحوه به دست آوردن سرنخ های جدید برای پر کردن قیف و تبدیل آنها به مشتریان، روش هایی برای یافتن و به دست آوردن استعدادهای جدید برای افزودن به تیم خود، و چرا و چگونه می توانید بر تخصص تمرکز کنید، ادامه دهید.

تاکتیک های جذب مشتری

بدون سرنخ، ما مشتری نداریم و بدون مشتری، آژانس زیادی نداریم. مستقیماً – با این حال، حتی اگر ظرفیت آن را دارید، بسیار مهم است که همیشه قیف خود را با سرنخ‌های جدید تغذیه کنید و آن روابط را تقویت کنید تا بتوانند اکنون یا بعداً به مشتریان تبدیل شوند.

در AKvertise، ما همیشه تماس، جلسه، گفتگو را برای صحبت با یک مشتری بالقوه می پذیریم. به هر حال، تا زمانی که مکالمه را انجام ندهید، هرگز نمی دانید چه چیزی می تواند از یک مکالمه حاصل شود. حتی اگر به دلیل در دسترس بودن، زمان مناسب برای کار فوری با کسی نباشد، اغلب باعث می‌شود که مجری بیشتر بخواهد با ما کار کند، حتی اگر مجبور باشد یک یا دو ماه برای انجام این کار صبر کند. ما پهنای باند را باز می کنیم. اگر هنوز برای ما مناسب نیست، شبکه کوچکی از آژانس‌های مورد اعتماد را حفظ می‌کنیم که اگر از نظر زمان‌بندی، اهداف، تجربه، بودجه یا در دسترس بودن مناسب نباشد، به آنها مراجعه می‌کنیم.

در حالی که راه‌های زیادی برای به دست آوردن مشتریان جدید وجود دارد، اکثر آنها از ارجاعات ناشی می‌شوند. در واقع، بر اساس گزارش وضعیت آژانس WordStream، 51٪ از آژانس های مورد بررسی، ارجاعات را منبع اصلی جذب مشتری جدید خود می دانند و پس از آن 20٪ می گویند که فروش محصولات یا خدمات دیگر را افزایش می دهند.

Agency-status-new-source-client

اگر مدتی است که در تجارت بوده اید، ممکن است منابع بالا برای شما آشنا باشند. اما به خواندن ادامه دهید زیرا ما چیزهای اضافی برای به اشتراک گذاشتن داریم و ممکن است روش هایی وجود داشته باشد که شما و تیمتان هنوز کاوش نکرده اید که می تواند در رشد بیشتر لیست مشتریان شما موثر باشد. اگر شما یک فریلنسر یا صاحب آژانس کوچک هستید که به دنبال مشتریان بیشتری برای اضافه کردن به لیست خود هستید، این تاکتیک‌های تولید سرنخ و جذب مشتری را امتحان کنید.

1. تبلیغ نویس خود باشید

مگر اینکه آژانس بزرگی باشید و در حال حاضر روابط عمومی در شماره گیری سریع داشته باشید. در غیر این صورت تبلیغات ارزشش را دارد. به دنبال فرصت هایی باشید تا نام، تیم و خدمات خود را در آنجا معرفی کنید. پیشنهادات خود را برای صحبت در رویدادها، شرکت در رویدادها و به اشتراک گذاری آنلاین که برنامه ریزی می کنید و می خواهید با دیگران ارتباط برقرار کنید، ارسال کنید، با میزبانان پادکست (مثلاً Mikayla Wyman از Goal Talk) تماس بگیرید و بپرسید که آیا می توانید به عنوان مهمان برای قسمتی بپیوندید. برای شنوندگان آنها جالب است و با تخصص شما مرتبط است، در وبلاگ های خارجی و نشریات صنعتی مشارکت کنید و در رسانه های اجتماعی فعال باشید تا برند شخصی خود را بسازید.

لری کیم توییتر

آیا این واقعا کار می کند؟ قطعا این کار را می کند. به عنوان مثال، Akvertize بیش از پنج سال است که فعالیت می کند و ما هنوز برای آژانس خودمان تبلیغ نکرده ایم. تاکتیک های بالا سرنخ هایی را برای قیف ما به ارمغان آورد و به ما کمک کرد بسیاری از آنها را به مشتری تبدیل کنیم. چهره به چهره بودن، فعال بودن، کمک کردن، و به اشتراک گذاشتن نام خود در رسانه های مختلف در حالی که تاکتیک ها، ابزارها، ایده ها و محتوا را به اشتراک می گذارید، می تواند مفید باشد. چه مدیر عامل باشید، چه یک مدیر رسانه با حقوق و چه از کارکنان، اگر همه بتوانند به نمایندگی از آژانس شما به عنوان یک تبلیغ کننده عمل کنند، می تواند به آژانس شما کمک زیادی کند، همچنین روحیه و آموزش بیشتر را تقویت می کند.

2. در دسترس بودن خود را به اشتراک بگذارید

اگر موارد بالا را امتحان کرده‌اید و هنوز هم جای کار بیشتری دارید، به سادگی به اشتراک بگذارید که مشتریان جدیدی را همراه با جزئیات حوزه‌های تخصصی خود جذب می‌کنید. این نوع پست ها معمولا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند.

توییت Akvile درباره ارائه خدمات جدید

اگر فضا وجود دارد، نوع مشتریان و صنایعی را که ترجیح می دهید با آنها کار کنید و تجربه دارید، ذکر کنید. اگر احتمالاً در مورد اپتیک انجام این کار، مانند زمانی که من بودم، نگران هستید، نگران نباشید. اولین باری که این را در توییتر قرار دادم، فکر می‌کردم که به نظر می‌رسد که ما در حال شکست و از کار افتادن هستیم، اما دیگران برعکس آن را به من گفتند، به نظر می‌رسد که ما در حال رشد هستیم. ما هنوز هم هر از گاهی این کار را انجام می دهیم و همیشه منجر به سرنخ می شود، خواه یک ماه نوری باشد یا به دنبال مقیاس بزرگتر باشیم. خجالتی نباشید – اجازه دهید مردم بدانند که برای کمک در دسترس هستید.

تیم خود را گسترش دهید

به دنبال پذیرش مشتریان بیشتر اما با پهنای باند محدود هستید؟ شما باید زمان خود را افزایش دهید، یا با همکاری با آژانس های دیگر یا با استخدام استعدادهای جدید برای پیوستن به تیم خود به عنوان کارمند. اگر مورد دوم در بلندمدت برای آژانس شما منطقی تر باشد، گفتن آن آسان تر از انجام دادن است. کسب استعداد می تواند چالش برانگیز باشد و برای یافتن استعداد مناسب نیاز به چندین استخدام دارد، اما فروشندگان خوب و سخت کوش در آنجا حضور دارند.

3. کارمندان بیشتری استخدام کنید

ارسال در تابلوهای شغلی می تواند موثر باشد، اما هیچ چیز بهتر از ارجاع شخصی نیست. وقتی به دنبال اضافه کردن به تیم خود هستیم، موفق شده‌ایم با مخاطبین صنعت ارتباط برقرار کنیم تا ببینیم آیا آنها یا شخصی که می‌شناسند به دنبال شغل هستند یا خیر. علاوه بر این، ما در کانال های اجتماعی شخصی و تجاری خود پست می گذاریم زیرا این یک راه آسان برای اطلاع رسانی است که شما در حال استخدام هستید. اگر امسال به دنبال رشد جستجوی پولی و/یا تیم اجتماعی پولی خود هستید، یک راه بسیار موثر برای دستیابی به بازاریابان و تبلیغ‌کنندگان از طریق توییتر و استفاده از هشتگ‌های #ppcchat و #fbadschat است.

ارسال عمومی در لینکدین می تواند مفید باشد زیرا این پلتفرم در چند سال گذشته به طور قابل توجهی رشد کرده و فعالیت را افزایش داده است. از اعضای تیم فعلی خود بخواهید جزئیات یک موقعیت باز را به اشتراک بگذارند و به شرح شغل در وب سایت شما پیوند دهند تا نامزدهای بالقوه بتوانند قبل از درخواست اطلاعات بیشتری کسب کنند. به عنوان یک آژانس تبلیغاتی نیز می توانید یک قدم فراتر رفته و از این مخاطبان برای بازاریابی مجدد تبلیغات استفاده کنید.

همچنین تعدادی هیئت شغلی مانند Indeed وجود دارد. اگر وقتتان کم است، این فرآیند را با استخدام یک استخدام‌کننده محول کنید تا به شما کمک کند بهترین مناسب را برای آژانس بازاریابی دیجیتال خود پیدا کنید.

SERP در واقع

اگر از انجام این کار راحت هستید، جستجوی خود را با ارائه فرصت‌های راه دور گسترش دهید، به خصوص اگر در شهر کوچک‌تری هستید که ممکن است استخر استعدادها کوچک‌تر باشد. طبق گفته لینکدین، 40 درصد از نسل هزاره می گویند انعطاف پذیری و کار از راه دور در اولویت هستند.

نتایج نظرسنجی لینکدین

4. نیروهای خود را با سایر آژانس ها بپیوندید

در حال حاضر در صحنه استخدام نیستید؟ با یک آژانس بازاریابی رقیب یا مکمل دیگر تماس بگیرید. اگر خدمات تبلیغاتی پولی ارائه می‌دهید، با دیگرانی تماس بگیرید که ممکن است پهنای باند نداشته باشند و می‌توانید تخصص خود را به مشتریانشان ارائه دهید. برخی از آژانس ها تمایل دارند در این مورد شفاف باشند و برخی دیگر ممکن است بخواهند به شما برچسب سفید بزنند، بنابراین بستگی به ترجیح شما دارد که چگونه می خواهید کار کنید.

ارتباط با آژانس های بازاریابی دیگر نیز می تواند کار مشتری هیجان انگیز و جدیدی را برای شما به ارمغان بیاورد. به عنوان مثال، با برخی از آژانس های سئو تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها مشتریانی دارند که به جستجوی پولی یا تبلیغات اجتماعی پولی علاقه دارند. این می تواند برای شما، آنها و مشتریانشان مفید باشد. به یک معنا، شما در مجموع یک استراتژی بازاریابی جامع تری برای مشتری ایجاد می کنید در حالی که به یک آژانس خدمات کامل نزدیک هستید و درآمد بیشتری را برای کسب و کار خود به ارمغان می آورید. ما در اجرای این رویکرد در طول سال‌ها موفقیت بزرگی داشته‌ایم و به توسعه تیم‌های آژانس‌های دیگر تبدیل شده‌ایم. شما همچنین می توانید با این نوع شرکای استراتژیک.

مردم دست دادن

پیشنهادات خود را اصلاح کنید

ترکیب نیروها با آژانسی که خدمات تکمیلی ارائه می دهد، راه بسیار خوبی برای گسترش تیم و پیشنهاد شما در عین رقابت با سایر آژانس های بازاریابی دیجیتال است.

آژانس-وضعیت-سایر-خدمات

اما گاهی اوقات ارزش آن را دارد که در پیشنهادات آژانس خود تجدید نظر کنید تا بهترین استراتژی رشد را پیدا کنید.

5. کوچک شدن برای رشد بیشتر

کاهش خدمات برای رشد ضرری ندارد. اگر می توانید یک آژانس خدمات کامل باشید و در آن موفق شوید، آن را دنبال کنید. اگر کوچکتر هستید، تخصص می تواند یک جایگزین عالی باشد. هنگامی که ما برای اولین بار AKvertise را راه اندازی کردیم، جستجوی پولی و اجتماعی پولی را ارائه دادیم، اما در حوالی سومین سالگرد فعالیت، تصمیم گرفتیم خدمات تبلیغاتی خود را کاهش دهیم و بر آنچه که بیشتر از همه از آن لذت می بردیم و در آن پیشرفت می کردیم تمرکز کنیم، تجربه ادامه به برتری و تمایز کامل. خودمان به عنوان یک شرکت تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی.

تردیدهایی وجود داشت که ممکن است ما تجارت را از دست بدهیم و سرنخ های کمتری داشته باشیم. با این حال، ما فکر کردیم ارزش امتحان کردن را دارد. اگر شکست خورد، ما همیشه می‌توانیم برگردیم و خدمات بیشتری ارائه دهیم. بیش از دو سال است که این اصلاح و تخصص بهترین کاری بود که می توانستیم برای تجارت خود انجام دهیم. مشتریان بیشتری جذب کرد و به رشد ما کمک کرد و می تواند به شما نیز کمک کند. در حوزه تخصصی خود به یک متخصص تبدیل شوید و به نوبه خود ممکن است آژانسی شوید که برای خدمات خاص شما پیشنهاد می دهد.

آژانس خود را برای رشد در سال 2020 تنظیم کنید

امسال با آژانس خود مانند یک کمپین مشتری رفتار کنید. نگاهی عینی به کسب‌وکار خود بیندازید، توصیفات خود را دریافت کنید، برخی از تاکتیک‌های بالا را که هنوز انجام نداده‌اید، آزمایش کنید و ببینید آیا آنها برای آژانس شما کار می‌کنند یا خیر. برای ایجاد آگاهی برای آژانس خود با دنبال کردن فرصت‌ها در تلاش برای جذب رهبران، مشتریان، اعضای تیم و مشارکت‌های جدید در حین مقیاس‌بندی، خود را تبلیغ کنید. از اینکه چیز جدیدی را امتحان کنید نترسید، زیرا تقریباً همیشه می توانید به عقب برگردید. امتحانت مبارک و انشالله امسال موفق باشی