منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 نکته قیمت گذاری برای آژانس های دیجیتال افزودن PPC به عنوان یک جریان درآمد

5 نکته قیمت گذاری برای آژانس های دیجیتال افزودن PPC به عنوان یک جریان درآمد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 نکته قیمت گذاری برای آژانس های دیجیتال افزودن PPC به عنوان یک جریان درآمد

وقتی به ارث فکر می کنید، پول را تصور می کنید یا سردرد؟ احتمالاً پول است.

متأسفانه، برای آژانس‌های بازاریابی دیجیتال، پذیرش مشتری جدید اغلب به معنای به ارث بردن یک حساب Google Ads است. به احتمال زیاد حساب به هم ریخته است – ساختار ضعیف، کلمات کلیدی گران قیمت و کلمات کلیدی منفی کمی دارد.

من این را می دانم زیرا در تیم آژانس WordStream کار می کنم، بنابراین همیشه با آژانس ها صحبت می کنم. شما با چالش های منحصر به فردی روبرو هستید و شرکت ما آن را درک می کند. به این ترتیب، ما به شما گوش می دهیم و راه حل های خاص آژانس را ارائه می دهیم. این پست نتیجه تماس های تلفنی متعددی است که ما از آژانس های تازه وارد رسانه PPC دریافت کردیم. چیزی که متوجه می‌شویم این است که بسیاری از آژانس‌ها در دام عدم استفاده مؤثر از Google Ads در مدل کسب‌وکار خود می‌افتند. من چیزهایی می شنوم مانند:

  • من فقط دو یا سه حساب را مدیریت می کنم. من ساعت‌ها را می‌شمارم و آن‌ها را با خدمات دیگرم درج می‌کنم.»
  • من وب سایت، سبد خرید آنها را ساختم و کمپین سئو آنها را شروع کردم. من برای دریافت گواهینامه Google Ads و اجرای یک کمپین PPC وقت ندارم.”
  • “ارزش وقت شما را ندارد.”
  • من فقط قصد دارم آن را برون سپاری کنم زیرا گرفتن هزینه برای آن منطقی نیست.

به نظر می رسد این فرض وجود دارد که PPC یک پیشنهاد پس از فکر یا حسن نیت است. بیشتر آژانس‌هایی که با آنها صحبت می‌کنیم خدمات عالی به مشتری ارائه می‌دهند و برای روابط مشتری ارزش قائل هستند. آنها عادت دارند نیازهای مشتریان خود را برآورده کنند، هر چه که لازم باشد. با این حال، برای اینکه کسب و کار منطقی باشد، به یک طرح تجاری نیاز دارید. یکی از رایج‌ترین دلایلی که آژانس‌ها به دنبال عرضه قوی PPC نیستند و واقعاً به خدمات کامل می‌پردازند، این است که سود سهام را نمی‌بینند. من این را می دانم زیرا هفته ای دو بار این گفتگو را دارم.

برای ساخت آژانس خود به کمک بیشتری نیاز دارید؟ راهنمای رایگان ما را دریافت کنید: 11 راه برای برنده شدن و حفظ مشتریان بیشتر

رقبای شما که خدمات مدیریت ادوردز را ارائه می دهند، قبلاً آن را کشف کرده اند. با ابزارهای مناسب و استراتژی درآمد مناسب، PPC می تواند سریع ترین و ساده ترین پیشنهاد شما باشد. در مورد استراتژی کسب درآمد، برای دریافت نکات برتر من برای افزودن PPC به خدمات آژانس خود، ادامه دهید.

برای مدیریت PPC به طور جداگانه شارژ کنید

این ممکن است به نظر عقل سلیم باشد، اما من این مکالمه را حدود سه تا چهار بار در هفته دارم. از آنجایی که بسیاری از آژانس‌ها حتی PPC یا SEM را در وب‌سایت‌های خود فهرست نمی‌کنند، حساب‌های متعددی را وارد می‌کنند و به سادگی ساعت‌ها را در کنار سایر خدمات خود هزینه می‌کنند. این خیلی بد است…

مطالب مرتبط: نحوه نوشتن نامه/ایمیل افزایش قیمت (بدون از دست دادن مشتریان!)

اما از ساعات قابل پرداخت استفاده نکنید

طرح کسب و کار شما احتمالاً با برخی از ویژگی های هزینه راه اندازی و ساعات قابل پرداخت کار می کند. درسته؟

توسعه وب سایت و کمپین های سئو زمان زیادی می برد. به این ترتیب، ساعات پرداختی بسیار منطقی است. وقتی بازاریابان دیجیتال با تیم ما تماس می‌گیرند، معمولاً در مرحله ساخت کمپین SEM هستند و فرض می‌کنند که ساعت‌های قابل پرداخت برای سایر خدمات آنها کار می‌کند، پس چرا PPC نه؟

مشکل این است که وقتی از یک راه حل مدیریت PPC استفاده می کنید، می توانید بدون صرف زمان زیادی در حساب، نتایج فوق العاده ای از نظر تبدیل و بازگشت سرمایه به مشتری خود دریافت کنید. در درازمدت، زمانی که ارزش فوق‌العاده‌ای را که برای مشتری خود به ارمغان می‌آورید در نظر بگیرید، ساعات قابل پرداخت برای آژانس شما هدر خواهد بود.

در عوض، درصدی از هزینه ها را شارژ کنید

شاید موثرترین راه برای شارژ مدیریت PPC درصدی از هزینه ها باشد. اغلب می‌شنوم که آژانس‌ها حدود 10 تا 20 درصد از هزینه‌های Google Ads را دریافت می‌کنند (من شنیده‌ام تا 25 درصد). این برای شما و مشتری منصفانه است. هرچه حساب بزرگتر باشد، مشتری شما (امیدواریم) تبدیل بیشتری خواهد داشت. همانطور که ارزش بیشتری برای مشتری می‌افزایید، مدل درصد هزینه نسبتاً به شما جبران می‌کند در حالی که بازگشت سرمایه خوبی برای مشتری شما فراهم می‌کند.

اضافه کردن هزینه های راه اندازی و مدیریت را در نظر بگیرید

این یکی/یا نیست. شما می توانید درصدی از هزینه ها و هزینه ثابت را دریافت کنید. به ویژه، اگر در حال ساخت حساب یا تغییرات ساختاری خارج از تعمیر و نگهداری هفتگی هستید، هزینه مدیریت مناسب است. باز هم، با ابزار یا شریک مناسب، پس از ایجاد یک حساب کاربری جدید، کار زیادی از این کار انجام نخواهید داد. آیا شروع به درک این موضوع کرده اید که چرا این یک جریان درآمد آسان است؟

در نهایت: استخدام نکنید

ما در تیم آژانس به خود می بالیم که به شما کمک می کنیم کارکنان اضافی را استخدام نکنید. هر ماه از آژانس‌ها تماس می‌گیریم که می‌گویند: «ما حساب‌های بیشتر و بیشتری را دریافت می‌کنیم. مدیریت آنها در تبلیغات گوگل ساعت ها طول می کشد. ما یک هماهنگ کننده PPC استخدام خواهیم کرد.”

آیا هزینه های اضافی مربوط به استخدام یک کارمند جدید را دوست دارید؟ هزینه های حقوق، بیمه درمانی، مرخصی با حقوق، 401 (k) و غیره را اضافه کنید. این قبل از اینکه حتی به هزینه زمانی آموزش آنها بپردازیم. با تمام این سربارها، می توانید به طور کامل PPC را منتقل کنید. همکاری با یک پلتفرم بازاریابی برای در اختیار گرفتن PPC برای مشتریان شما ارزان‌تر است و می‌تواند شما را کارآمدتر کند، بنابراین مجبور نیستید مدیر دیگری را به تیم خود اضافه کنید.

من می خواهم با یک نکته فلسفی پایان دهم: بزرگترین خطر، ریسکی است که ما هرگز قبول نمی کنیم. این در مورد آژانس هایی صادق است که به طور تهاجمی PPC را به عنوان منبع درآمد دنبال نمی کنند. البته، برخی از خطرات فقط احمقانه هستند. همه چیز بستگی به این دارد که چقدر برای سفر خود آماده شده اید.